When you decide to purchase weed from our on-line store, you’re presented with a lot of alternatives. When it might sound a little sketchy, it’s completely feasible to https://potster.com/ purchase weed safely and legally online you just have to understand what you’re doing. Legal Weed Fly is among the national and worldwide pioneers when it has to do with providing medical cannabis patients with nothing but the very best.

Regulamin i zasady płatności

Apartamentów Gościejów w Wiśle

1. Wszystkie Apartamenty wynajmowane są na doby. Doba w apartamentach zaczyna się o godz. 15.oo pierwszego dnia pobytu a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Wszystkie rezerwacje wymagają wpłaty zaliczki na podane w potwierdzeniu konto bankowe. Wysokość zaliczki stanowi cenę pierwszej nocy kosztów pobytu. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu Gościa.

3. Do kosztu pobytu w apartamentach wliczona jest opłata serwisowa za przygotowanie apartamentu, którą ustala się na dzień 1 stycznia 2017 na 140,00 zł brutto.

4. Opłata miejscowa w wysokości określonej Uchwałą Miasta Wisły, która w roku 2017 wynosi 2,00 zł/doba za osoby dorosłe oraz 1,00 zł/doba za dzieci, młodzież i emerytów doliczana jest do każdorazowo do pobytu gościa.

5. Potwierdzenie rezerwacji otrzymane bezpośrednio z programu rezerwacyjnego  obsługiwanego przez hotres.pl przedstawia całkowite koszty pobytu, łącznie z kwotą podatku Vat i serwisem apartamentu. Opłata miejscowa płatna na miejscu stosownie do ilości osób wypoczywających.  Podane ceny  są cenami brutto. W usługach noclegowych obowiązuje 8% podatku VAT.

6. Parking/garaż we wszystkich lokalizacjach jest bezpłatny.

7. Klucze

If you’re searching to do your writing for you, why you need the service you have to ask yourself. Would be done with it and write my paper for me you want to do it yourself? Or do you have to have someone else write your essay for you? Or you need to have somebody else write a cover letter to you, a letter to a job application, the editor, or a request? The first thing you need to decide is what type of essay writing support you want.

do apartamentu wydawane są na miejscu w apartamencie w godzinach ustalonych wcześniej telefonicznie bądź mailowo. Klucze należy oddać zarządcy apartamentu w dniu wyjazdu na miejscu w apartamencie.

8. We wszystkich apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz przebywania wraz ze zwierzętami domowymi bez wcześniejszego uzgodnienia.

9. Apartament może być wynajęty dla maksymalnej liczby osób przedstawionej w prezentacji apartamentu na stronie internetowej.

10. Liczba osób przebywających w apartamencie nie może przekraczać deklarowanej przy dokonywaniu rezerwacji. Goście są proszeni o zgłoszenie zarządcy w dniu przyjazdu ewentualnych zmian w deklarowanej liczbie osób. W przypadku niepoinformowania zarządcy o zmianie liczby osób wynajmujący zostanie obciążony kwotą 150% ceny pobytu.

11. Goście ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone w apartamentach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie/uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak i ich utratę. W przypadku powstania szkody z winy gościa lub odwiedzających go osób, Gość zobowiązuje się do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone

If you’re searching to do your writing for you, why you need the service you have to ask yourself. Would be done with it and write my paper for me you want to do it yourself? Or do you have to have someone else write your essay for you? Or you need to have somebody else write a cover letter to you, a letter to a job application, the editor, or a request? The first thing you need to decide is what type of essay writing support you want.

przez dzieci odpowiadają rodzice.

12. Goście proszeni są o powiadomienie zarządcy apartamentu o wystąpieniu szkody.

13. Klucze do apartamentu prosimy przechowywać z należyta starannością w przypadku ich utraty, Gość zostanie obciążony kosztami wymiany wkładki zamka.

14. Sprzęt sportowy typu: narty, sanki, rowery należy przechowywać w wyznaczonym w tym celu miejscu.

15. Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających gości, prosimy o zachowanie ciszy nocnej, która obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 7.00 rano.

16. Korzystanie z naszych usług oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Zasady płatności

Płatności zadatku za pobyt można dokonywać:

  • przelewem tradycyjnym na konto podane w potwierdzeniu rezerwacji,
  • bezpośrednio ze strony przez bezpieczny system Sofort,
  • pozostała należność regulowana jest w dniu przyjazdu.